Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Çift Selfie Kameralı Lenovo VIBE S1
İçindekiler
0

Çift Selfie Kameralı Lenovo VIBE S1

Yazar: Furkan YURDAKUL19 Aralık 2015

İstanbul – 18 Aralık 2015: Lenovo’nun VIBE serisinden satışa sunduğu son ileri teknoloji ürünü VIBE S1 oldu. Çift selfie kamerası ve şık tasarımıyla dikkat çeken VIBE S1, Türkiye’de büyük beğeni kazanan S90’nın devam ürün. VIBE S1 akıllı telefon sahip olduğu 8 MP ön selfie kamerasıyla keskin fotoğraflar çekerken, 2 MP’lik ikinci selfie kamerasıyla alan derinliğini analiz ederek mükemmel pozlar üretiyor.

Genç, eğlenceli ve aynı zamanda premium bir tasarıma sahip VIBE S1’in 13 MP’lik arka kamerası ve 5.0 inçlik Full HD ekranı bulunuyor. VIBE S1’in ön ve arka yüzlerinde Gorilla® Glass 3 kullanılırken, özellikle arka kapağının kavisli cam yüzeyi görenlerde dokunma hissi yaratıyor.

S1’in birçok eğlenceli selfie deneyimlerinden biri de Cut Out uygulaması. S1’in içindeki birçok görselden birine veya internetten indireceğiniz herhangi bir görüntüye fotoğrafınızı ekleyebilir, arkadaşlarınızla Taç Mahal’in veya Eyfel Kulesi’nin önündeymiş gibi fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz. Android 5.0 Lollipop işletim sistemi kullanan 132 gr. hafifliğindeki Lenovo VIBE S1 1299 TL fiyatıyla teknoloji marketlerde sizleri bekliyor.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...