Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Çift Ekranlı Akıllı Telefon Geliyor
İçindekiler
0

Çift Ekranlı Akıllı Telefon Geliyor

Yazar: Onur Demirlendi17 Mayıs 2015

Çin menşeili telefon ve tablet üretici firma Siswoo , yeni modeli “R9 Darkmoon” adlı telefonunu duyurdu.Cihaz çift ekran ile geliyor.Detaylar haberimizde.

Telefon ve tablet üreticileri gittikçe kızışan bu piyasada farklılıklar yaratmaya çalışıyor.Her firma kendine özgü bir şeyler üretmeye çalışsa da , bize göre en etkileyici olan Çin’li firma Siswoo tarafından geldi.Firma , yeni modelini çift ekran ile çıkaracağını duyurdu.

Siswoo R9 Darkmoon akıllı telefonu , bize daha önceden tanıdığımız  YotaPhone modelini anımsatıyor.Cihazlar dış görünüş olarak birbirine ne kadar çok benzese de , Darkmoon’un performansı onu YotaPhone modelinin önüne taşıyacak bir güce sahip.

Siswoo R9 açıklandığı kadarıyla teknik özelliklerine şöyle bir göz atalım.

4.7 inç büyüklüğünde e-ink 4.7 inç 540 x 960 piksel çözünürlükte 2. ekran ve 5 inç’lik 1080 x 1920 piksel çözünürlükte ana ekrana sahip cihazda 1.7 Ghz hızında MediaTek MT6752 işlemci yer alıyor.32 GB dahili depolama alanı ,3 GB sistem belleği ile çalışacak bu cihazda 13 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamera yer alıyor.

4G ve çift sim kart destekli Siswoo R9 , 3000 mAh’lik bir batarya tarafından desteklenecek ve Android 5.0 lollipop ön yüklü olarak kullanıcılarının karşısına çıkacakç

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...