CASPER VIA A1 Şikayet ve Sorun Çözümleri


CASPER VIA A1’de oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye ne dersiniz? Bu sayfada sadece sorunlar değil cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Cihaz için merak ettiğimiz ve sık sık sorduğumuz sorular ile başlayalım.

[section label=”Genel Sorular”]
 • CASPER VIA A1 ‘in nereden satın alabiliriz?

Teknoloji mağazalarında, e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

 • CASPER VIA A1 ‘in işletim sistemi nedir?

Android 6.0 Marshmallow versiyonu kullanılmakta.

 • CASPER VIA A1 ‘de hangi işlemci kullanılmış?

MT 6755 1.8Ghz Octa Core(8 Çekirdek) 64 bit işlemcisi bulunuyor.

 • CASPER VIA A1 , 4.5G alt yapısını destekliyor mu?

Ülkemizdeki 4.5G alt yapısını desteklemektedir.

 • CASPER VIA A1 ‘in bataryası ne kadar?

3130 miliamper bataryası bulunuyor.

 • CASPER VIA A1 ‘in kamerası kaç megapiksel?

8 MP ön kamerası, 13  MP arka kamerası bulunuyor.

 • CASPER VIA A1 ‘in ne kadar Bellek(RAM) bulunuyor?

4 GB belleği bulunuyor.

[section label=”Sorumu nasıl sorabilirim?”]

Oluşabilecek herhangi bir sorunu lütfen aşağıda bulunan yorum formundan bizlere gönderin, en kısa zamanda sizler için sorunu çözebilecek fikirler vermeye çalışacağız. Lütfen unutmayın burada vereceğimiz herhangi bir bilgi varsayımlar üzerinden değerlendirilmektedir. Oluşan teknik aksaklıklarda lütfen cihazınızı kurcalamak yerine teknik destek ekibine gönderin veya sorun çözümüne odaklanmış kişilere ileterek yardım almayı sakın unutmayın.

YAZAR: Ender YURDAKUL

1996 Tokat ilinde doğduktan sonra Gazi Osman Paşa Üniversitesi bünyesinde Bilgisayar Mühendisliği okumaya başladım. Sitemiz bünyesinde bir çok kategoride sizlere içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 9 Şikayet ve Sorun Çözümleri

Huawei Mate 9’de oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye …

6 Yorumlar

 1. Telefonu alalı 2 gün oldu şarja takarken şarj aleti girmek bilmiyor ve çıkarırken nerdeyse kabloya asılmak zorunda kalıyorum bozulcak diye korkuyorum.acaba yeni ürün diyemi böyle ?

  • kesinlikle bende bu sorunu yaşıyorum hatta bende 15-16 saat şarjda kalmasına rağmen %70 i zor gördüm ki bu saltanatta fazla uzun sürmedi hemen %69 olup giderek azaldı ki ilk aldığımda cidden çok memnundum kamerada sistematik bir sıkıntı vardı sonrasında düzeldi derken bu sorun patlak verdi cidden performans olarak çok güzel ama biriktirerek aldığım parayla aldığım bu telefon benim için hayal kırklığı oldu ki bu bizim ortak sorunumuz telefonların tekrar toplanması lazım yada para iadesinin olmasını dilerim aksi takdirde toplanmazsa bir daha dünyanın en özellikli telefonunu çıkarsa dahi yüzüne bile bakmayacağım bir marka olur hem pc hem telefon olarak

 2. Cihazı alalı 1 ayı geçti ama şarj aletine bağlı yaşıyorum. 12 saatte bile %100 dolmuyor. Şarja takıp uğraşınca, mantıken şarjın dolması gerek. Ama elimde ki cihazda dolmuyor, uğraştıkça şarjım azalıyor. Şehir dışındayım, fatura yanımda değil. Henüz servise gönderemedim. Cihazım via a1. Pişmanlıktır. Öğrenci halimle o kadar para verdim elimde patladı. yazık

 3. üstteki arkadaşla tamamen aynı soruna sahibim. uyumadan önce sarja koyuyorum 7 saatte %20den %70 lere 80 lere anca geliyor. %90 sarjı 3-4 haftadır hiç görmedim. bu kadar yavaş sarj olmasının yanında sarjı da çok hızlı azaliyor.

 4. sarj olma sorunu telefonun kendi hatasıysa lütfen telefonları geri toplayın bizi madur etmeyin ya yeni başka telefon verin yada parasını geri iyade istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir