Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Blackberry’nin Yeni Telefonları Sızdırıldı !
İçindekiler
0

Blackberry’nin Yeni Telefonları Sızdırıldı !

Yazar: Mert Büyük28 Nisan 2016

Blackberry’nin Android işletimine sahip 2 tane telefonunun görselleri sızdırıldı. Bu telefonların görselleri ve detayları haberimizde..

image

Blackberry’nin iki tane Android telefon çıkaracağının haberleri yayılmıştı. Bu sefer ise bu telefonların görselleri sızdı. Blackberry bu telefonlara iki tane şehirden oluşan kod ismi vermiş. Bunlar Hamburg ve Roma.

Hamburg , fiziksel olarak bir klavye taşımamakla birlikte Priv tarzı bir görüntüye sahip. Yani kızaklı bir yapıya sahip olabilir. Boyutları ise 14.6 cm yükseklik , 7.8mm kalınlık olarak belirtilmiş.

image

Ayrıca metal tasarıma sahip olacak Hamburg kod adındaki telefon’un alt tarafında Htc’nin Boomsound hoparlör dizaynlarında gördüğümüz bir hoparlör dizaynıına yer vermiş. Fakat stereo hoparlör ne yazık ki yok. Fiyatı 400 dolar olarak belirtilen telefonun özellikleri tam olarak net değil. Ve yılın ikinci yarısında çıkması bekleniyor.

Şimdi de diğer telefona gelelim. Roma kod adlı bu telefon görselde de görüldüğü üzere fiziksel tuşlara sahip. Kızaklı bir yapı yok bu telefonda kısacası. Fakat bu telefonun fiyatı ve donanımı hakkında sızdırılan bir bilgi yok. Demekki biraz daha beklememiz gerek.

image

Blackberry , Android’e geçerek şirketi gerçekten rahatlattı ve ivmelenmesini sağladı. Fakat fiyat performans bakımından da daha iyi telefonlar çıkarırsa eski günlerine ulaşması hiç de zor değil.

Mert Büyük

Technosfer

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...