Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Blackberry Yeni Akıllı Telefon Oslo Tanıtıldı !
İçindekiler
0

Blackberry Yeni Akıllı Telefon Oslo Tanıtıldı !

Yazar: Onur Demirlendi17 Nisan 2015

Android ve iOS platformlarındaki kullanıcı sayısının hızla artmasından sonra büyük bir düşüş içerisine giren Blackberry ,Passport modeli ile adını piyasada tutmaya çalışıyordu.Şirket, yeni amiral gemisini her an duyurabilir.Detaylar haberimizde.

Kanada tabanlı akıllı telefon üreticisi Blackberry , geçtiğimiz aylarda yapılan mobil fuar etkinliğinde Leap adındaki modelini tanıtmıştıPiyasaya tutunmak isteyen firma , Classic , Z3 ve Passport modelleri ile pekte istediği rakamları yakalayamayan Blackberry , yine de yarışta ben de varım demişti.

blackberry-oslo (1)

Sızan bilgilere göre Blackberry firmasının yeni amiral gemisi Oslo adındaki modeli olacak.Görsellere baktığımız zaman cihaz geçen sene piyasaya sürülen Passport modeli ile çok benzer özelliklere sahip.

BlackberryCentral kaynağı ile gelen bilgilere göre cihazın 20 Haziran tarihinde satışa sunulması bekleniyor.Ancak Blackberry , hala bu modeli onaylamadı yani bir açıklama yapılmadı.

Sızan bilgiler doğrultuısunda telefonun özelliklerine şöyle bir göz atacak olursak;

  • 1440*1440 piksel üst taraf dokunmatik , alt tarafta sıralı QWERTY klavyeli ekran
  • 3.450 mAh batarya ömrü
  • 13 megapiksel arka ve 2 megapiksel ön kameraya sahip olması beklenen cihaz hakkında resmi bir açıklama yapılmadığını bir kez daha söyleyelim.

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...