Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Blackberry Leap akıllı telefon için resmi “hands-on” video geldi
İçindekiler
0

Blackberry Leap akıllı telefon için resmi “hands-on” video geldi

Yazar: Furkan YURDAKUL29 Mart 2015

Blackberry Leap akıllı telefonu için hands-on videosu yayımladı. Video’da akıllı telefonda ki bir çok yeniliği görebilirsiniz.

Uzun yıllardır pazarda eski yerine gelememiş olsada 2014 yılında çıkarttığı ürünler ile ilgi odağı olmayı başardı. 2014 yılında Blackberry Z3, Passport ve Classic gibi ürünler ile çok önemli bir oranda yeni kitlelere doğru yol almaya devam ediyor. Kar rakamlarını açıklayan Blackberry, son çeyrekte 1.3 milyon akıllı telefon sattığını açıkladı. Firma bu rakamlara bakarak ilerleyen dönemlerin çok iyi geçeceğini düşünüyor.

Bazı ülkelerde satışa başlayacak olan Leap,  5inç büyüklüğünde 1280×720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekranı, Çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Plus yonga setli işlemcisi, 2GB Belleği, 8MP arka kamerası, 16 GB Dahili depolama alanı, 144mm x 72.8mm x 9.5mm ölçüleri ve 170gr ağırlığa sahip olan cihaz, 2.800mAh bataryası ve işletim sistemi olarak ise Blackberry 10.3.1 kullanılmış.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...