Teknoloji Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Blackberry Android Sızdırıldı!
İçindekiler
0

Blackberry Android Sızdırıldı!

Yazar: Utku Can Barut3 Temmuz 2015

Geçtiğimiz birkaç yılda çizdiği görüntüyle her ne kadar beğeni toplasada , yeni nesil akıllı telefonlar karşısında tutunamayan Blackberry , Android işletim sistemli bir telefon çıkarma kararı aldı. Kanadalı şirkete son gelen CEO John Chen’in gelişiyle yüzü gülmeye başlayan BlackBerry yeni bir yola girmeye hazırlanıyor.

Sızdırılan renderlar ve haberler gerçek ise Blacakberry piyasaya yeni bir Android cihaz sürmeyi planlıyor. Daha öncesinde de CEO John Chen’in android platformuna sıcak baktığını söylemesi böyle bir sızıntıyı doğrular nitelik taşıyor.

Daha öncesindeki söylentilerde Quad HD ekranlı , köşeli yapıda bir cihazın geliştirildiği söylenmişti. Sızıntı paylaşımlarıyla ünlü evleaks ise bugün Blackberry Android hakkında bir paylaşımda bulundu.

blackberry-android

Blackberry Passport cihazıyla benzerlik gösteren renderlarda telefonun sadece alt yarısı gözleniyor. 3 sıra Qwerty klavyenin bulunduğu cihazın ekranında ise androidin sanal tuşları göze çarpıyor. Güvenlik konusuna önem veren Blackberry’nin androidle işbirliğinden güzel bir sonuç çıkabilir

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Utku Can Barut

Bir yanıt bırakın...