Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Batman: Arkham Knight’ın İlk İnceleme Puanları!
İçindekiler
0

Batman: Arkham Knight’ın İlk İnceleme Puanları!

Yazar: Bahri Baran19 Haziran 2015

Bu senenin en çok beklenen oyunlarından biri olan Batman: Arkham Knight için yabancı seçkin oyun sitelerinden ilk inceleme puanları gelmeye başladı ve göründüğü kadarıyla Batman: Arkham Knight önceki oyun olan Batman: Arkham Origins‘ten sonra seriyi en tepeye çıkarmış.

Süper kahraman oyunlarının filmlerine paralel olmadığı algısını hem filmleri hem de oyunlarıyla bozan Batman serisi oyun kanadındaki yapımcısı Rocksteady sayesinde bu senenin en çok beğeni toplayan oyunu olacağa benziyor. Kim bilir belki yılın oyunu bile seçilebilir ki puanlar bu yönde düşünmemizde bir etken oluyor.

Yapılan incelemelerde oyunun grafik performansında Nvidia‘nın yeni teknolojilerinin getirdikleri yanı sıra atmosfere olan katkısı ve açık dünya oynanışında yeni bir çığır açtığından da bahsediliyor. Bu nesle çıkmış, hatta belki de gelmiş geçmiş en iyi çeşitliliğe ve eğlenceye sahip açık dünya oynanışlı oyun olduğu bile öne sürülüyor ki bir sürü iddialı yapımdan sonra bu türe böyle güzel soluklu, ardı arkası kesilmeyen oynanış süreli bir sandbox türü oyunun Batman Arkham Knight olacağı herkesin aklına gelmezdi. Tabi ki serinin bu oyununda ilk defa Batmobile‘i aktif olarak kullanılabiliyor oluşumuz da bu bahsedilen çeşitliliğe önemli katkıyı yapmıştır.

Çıkışını 23 Haziran tarihinde yapacak olan Batman: Arkham Knight‘ın ilk inceleme puanlarına aşağıdan göz atabilirsiniz ve evet gerçekten çok umut verici…

GamesRadar: 4/5

Videogamer: 10

IGN: 9.2

GameReactor: 9

Ausgamers: 10

Games TM: 9

Polygon: 10

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Bahri Baran
19 Yaşında.Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf öğrenicisi.Memleket Efeler/AYDIN. Ortanın biraz üstü seviyede İngilizce.İlgi alanları oyunlar ve onları oynatan donanımlar.

Bir yanıt bırakın...