Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Batman Arkham Knight Ertelendi!
İçindekiler
0

Batman Arkham Knight Ertelendi!

Yazar: Bahri Baran24 Mart 2015

Bu senenin en çok beklenen oyunlarından biri olan ve bizi bir hayli heyecanlandıran Batman Arkham Knight‘ ın çıkış tarihi yapımcı Rocksteady‘nin duyurusuna göre biraz daha ileri alındı.

Neyse ki bu neslin diğer erteleme haberleri gibi çok büyük bir hayal kırıklığına uğramayacaksınız çünkü çıkış tarihi 23 Haziran olarak belirtildi ve biz oyuncular büyük bir “OH!” çektik.

Oyun ilk duyurulduğunda 14 Ekim 2014 için listelenmişti ama sonrasında 16 Haziran 2015  olarak çıkış tarihi güncellenmişti. Bu yüzden bu küçük erteleme oyuncuları üzecek türden gibi gözükmüyor.

Fakat yapımcı bu denli küçük bir erteleme için bile şu sözleri sarf etti:

“Bizler, söz vermekten nefret eden bir geliştiriciyiz. Dolayısı ile Arkham üçlemesinin epik sonuna biraz daha geç kavuşacağınız için sizden  özür diliyoruz. Anlayışınız ve sabrınızı ödüllendirmek ve bekleyişinizi daha da dayanılmaz bir hale getirmek için sizlere bu yeni oynanış videosunu sunuyoruz.”

Bahsi geçen oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Bahri Baran
19 Yaşında.Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf öğrenicisi.Memleket Efeler/AYDIN. Ortanın biraz üstü seviyede İngilizce.İlgi alanları oyunlar ve onları oynatan donanımlar.

Bir yanıt bırakın...