ASUS
Şimdi Okuyorsunuz
Asus Zenfone Serisi Android N Alacak Modeller!
İçindekiler
0

Asus Zenfone Serisi Android N Alacak Modeller!

Yazar: Eren Cem GELBAL15 Mart 2016

Ülkemizde büyük bir kitlesi olan Zenfone serisi akıllı telefonlar uygun fiyat ve güçlü performansları ile rakiplerinin karşısında durmaya devam ediyorlar. Geçtiğimiz günlerde Google tarafından beta olarak geliştiricilere sunulan yeni Android işletim sistemi Android 7.0, New York Cheesecake  ya da Android N‘in hangi Asus modelleri için verileceği belli oldu. Ancak yabancı kaynaklardan almış olduğumuz bilgiler Tayvan‘lı şirketin bazı model kullanıcıları için üzücü haber veriyor.

 

Asus_ZE551

İlerleyen bir kaç ay içerisinde gelecek olan güncelleme bazı modellerde ara güncellemeleri almadan direkt olarak verilecek ve bu modeller almış oldukları güncelleme ile diğer Asus güncellemelerini almaya devam edecek. Türkiye’de ilk olarak yayımlamış olduğumuz bu özel içeriğimiz ile hangi Asus Zenfone serisi akıllı telefonların güncelleme alacağını açıklamış olduk. Hangi modellerin güncelleme alacağını öğrenmek için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Güncelleme zamanları hakkında şuan için net bir bilgimiz olmasa da yakın zamanda Asus Zenfone Android N güncellemelerin yayımlanmaya başlanacağını düşünüyoruz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
50%
Doktor Bu Ne?
13%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
25%
Şimdi Kızdım!
13%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Eren Cem GELBAL
Bilişim.

Bir yanıt bırakın...