ASUS
Şimdi Okuyorsunuz
Asus Zenfone Selfie Ön İnceleme
İçindekiler
0

Asus Zenfone Selfie Ön İnceleme

Yazar: Eren Cem GELBAL31 Ağustos 2015

Asus Zenfone Selfie adlı modelinin ön inceleme yazısı ile karşınızdayız.

ASUS ZENFONE SELFİE KAMERA PERFORMANSI

Zenfone Selfie adlı akıllı telefonunu kısaca tanıtmak gerekirse:

Piyasada bulunan bir çok telefona kıyasla gelişmiş ön ve arka kameranın yanında çok fazla sayıda çekim modu ile karşımıza çıkan Asus’un yeni canavarı diyebiliriz.

ZenUI arayüzünü kullanarak bir çok telefondan farklı ve kullanışlı bir arayüz sunan Selfie,  Asus Zenfone serisi ürünler kadar eşsiz olan bir ürün.

2

 

Ön ve arka kamera kısımda bulunan 13 megapiksel kamera Asus Zenfone Selfie’nin en büyük özelliği diyebiliriz. Ön ve arka kısımda bulunan kameraların yanında telefonun her iki yüzünde de çift led flaş konumlandırılmış durumda. Gece çekimleri sırasında sizlere eşi olmayan bir performans vereceğini düşündüğümüz Selfie sayesinde geceleri fotoğraf çekinmek için bir ışığa ihtiyacınız kalmıyor.

Asus Zenfone Selfie’nin ön kamera özellikleri arasında bulunan panorama modu ile 140 derecelik açıya kadar fotoğraf yakalayabilirsiniz. Asus Zenfone Selfie’nin ön kamerasının en büyük özelliği olmasının yanında arka kamerası da diğer bir çok üründen kendisini ayırır durumda.

Zenfone Selfie’nin arka kamerası düşük ışıklar için ideal 2.0 diyafram açıklığına kadar sizlere sunabiliyor. Bu sayede ışığın az olduğu ortamlarda bile en mükemmel fotoğrafları sizlere çekme imkanı sunuyor. Her türlü çekim ortamında lazer odaklama ile en hızlı şekilde odaklayarak hızlı çekim kalitesi sunan Asus Zenfone Selfie, kendi içerisinde gelen özellikler ve eşsiz çekim modları, Pixelmaster 2.0 ile ZenMotion, Dual Flas, HDR. Low-Light, Beauti-Fication ve Selfie Panorama ile sizlere eşsiz çekim kalitesi sunuyor. Asus Zenfone Selfie diğer Asus ürünlerinde bulunan Asus Kamera uygulamasını kullanıyor.

18

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Eren Cem GELBAL
Bilişim.

Bir yanıt bırakın...