ASUS
Şimdi Okuyorsunuz
Asus Zenfone Lollipop Güncellemesi Geliyor!
İçindekiler
0

Asus Zenfone Lollipop Güncellemesi Geliyor!

Yazar: Furkan YURDAKUL18 Mayıs 2015

Asus Zenfone serisindeki akıllı telefonlar için gün geçtikçe yeni güncelleme haberleri gelmeye devam ediyor. Asus Zenfone Lollipop güncellemesi için Asus geliştiricileri çok yoğun bir tempo ile çalışıyor ancak alınan bilgilere göre yeni güncelleme çok yakında bizlerle birlikte olacak.

Asus Zenfone Lollipop Güncellemesi Geliyor

Asus Zenfone Lollipop Güncellemesi Geliyor

Asus Zenfone 2‘nin ülkemizde haziran ayının ilk haftasında tanıtılacağını ve fiyatlarını sizlere daha önceden yazmıştık. Teknoloji her geçen gün ilerliyor Asus firması da bu gidişata ayak uydurmak için elinden geleni yapıyor gibi. Sürekli yeni gelen güncellemeleri kullanıcılarına sunmak için ellerinden geleni yaptıklarını gördüğümüz Asus ekibini de tebrik etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Asus Zenfone 2 Satışa Sunuldu!

 

Almış olduğumuz yeni bilgilere göre güncellemenin Zenfone 2 ile birlikte sunulmaya başlayacağı yönünde. Aşağıdaki video üzerinden Asus Zenfone Lollipop güncellemesi aldığı zaman nasıl olacağını izleyebilirsiniz.

 

Güncelleme: Alınan bilgilere göre büyük bir olasılıkla 5 Haziran (Cuma günü) güncelleme elinize ulaşacak.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...