ASUS
Şimdi Okuyorsunuz
Asus Zenfone 2’ye yeni güncelleme geldi
İçindekiler
0

Asus Zenfone 2’ye yeni güncelleme geldi

Yazar: Furkan YURDAKUL22 Eylül 2015

Asus zenfone 2’nin yeni güncellemesi ile artık sorunlarınız ortadan kalkıyor.

Asus Zenfone 2’ye gelen ilk güncelleme sonrasında oluşan, bir çok sorun giderilmiş durumda özellikle kullanıcıları bıktıran “Maalesef Sistem Ara Yüzü Durduruldu” hatası bu güncelleme ile sona eriyor.

2 hafta boyunca oluşan bu hataları 35 MB’lık bir güncelleme ile çözen Asus, umarım bundan sonra böyle hataları çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur.

Yeni gelen güncellemeyi kesinlikle yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Bazı kullanıcılara şuan yeni güncelleme düşmemiş olabilir, fakat bu hafta içerisinde tüm kullanıcılara yeni güncelleme düşecek.

Güncellemeyi kendiniz kontrol etmek isterseniz Ayarlar > Hakkında > Cihaz Güncellemeleri > Güncelleme denetle‘ye basarak güncelleme gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Şuanda Asus kendi sitesinde bu güncellemeyi indirme linki bırakmamış olsa da önümüzdeki günlerde hem indirme linki hemde tüm kullanıcılara güncelleme ulaşacağını düşünüyoruz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...