Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Assassin’s Creed Chronicles: China Çıkı Videosu ve İlk İnceleme Puanları
İçindekiler
0

Assassin’s Creed Chronicles: China Çıkı Videosu ve İlk İnceleme Puanları

Yazar: Bahri Baran21 Nisan 2015

Assassin’s Creed Chronicles ile yeni bir AC serisinin başlangıcını veren Ubisoft serinin ilk oyunuyla çıkışını yapıyor. Çin gibi farklı bir çevre ve yine farklı bir kadın karakterle karşımıza çıkacak olan Assassin’s Creed Chronicles: China Avrupa’da 22 Nisan tarihinde çıkış yapacak.

Eğer ki Assassin’s Creed Unity Season Pass yani sezonluk ful geçişine sahipseniz bu yeni oyuna ücretsiz sahip olabileceksiniz. Ama eğer bu Season Pass paketi elinizde yoksa oyunu 10 dolara temin etmeniz gerekiyor.

Farklı bir bakış açısıyla bizi baş başa bırakan Ubisoft bu yeni oyunu ile  iki boyutlu side-scrolling bir yapıyla karşımıza çıkıyor. Ünlü ekiplerin incelemelerinde Ubisoft‘un görselliğiyle büyülediği doğrulanmış fakat hikayenin oyun da pek de söz sahibi olmadğını söylüyorlar. Oyunun ilk inceleme puanları ise şöyle:

The Sixth Axis : 7

Destructoid : 7

Softpedia : 8

IGN : 6.4

Gamesradar : 3/5

Gamespot : 6

Videogamer : 6

PushSquare : 6

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Bahri Baran
19 Yaşında.Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf öğrenicisi.Memleket Efeler/AYDIN. Ortanın biraz üstü seviyede İngilizce.İlgi alanları oyunlar ve onları oynatan donanımlar.

Bir yanıt bırakın...