Arrow Launcher Android Sürümü Güncellemesi


Microsoft yapımı arayüz uygulaması Arrow Launcher için Android sürümüne kısa bir süre içinde büyük bir güncelleme yapılması planlanıyor.

Microsoft tarafından yapılan arayüz uygulaması Arrow Launcher, Android işletim sistemli cihazlarda oldukça fazla kullanılan bir arayüz uygulaması. Microsoft bu kullanıcı sayısını dikkate alarak daha performanslı ve etkili bir arayüz oluşturmak için yeni güncellemeler yayınlamaya hazırlanıyor. Bu yeni güncellemeler sayesinde uygulamanın daha da çekici bir hale gelmesi planlanıyor.

Microsoft tarafından yapılan arayüz uygulaması için son büyük güncelleme geçtiğimiz yaz döneminde yapıldı. Bu büyük güncellemenin yanında neredeyse her ay küçük çapta güncellemeler de devam ediyor. Söz konusu Launcher uygulamasını kullanan Android kullanıcıları için büyük bir sürpriz yolda. Microsoft, sahibi olduğu uygulama için kısa bir zaman içinde güncellemeyi yayınlamayı planlıyor. Güncelleme sonrasında uygulamanın sürümü 3.0’a yükselmiş olacak.

arrow launcher

Arrow Launcher 3.0 beta uygulaması bir süre önce kullanıma sunuldu. Test aşamasında kullanılan bu beta sürümünden artık genel kullanıma geçilmek istenen uygulama için büyük yenilikler bekleniyor. Yeni gelecek güncelleme ile uygulamalar sayfasında dikey ve yatay olarak kaydırma yapma seçeneği yer alacak. Bu özellik haricinde uygulamada bazı ufak değişiklikler de yapılacak. Ayrıca her güncelleme de olduğu gibi bazı hataların düzeltilmesi de söz konusu olacak.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lg G6 Türk Telekom Mağazalarında

Türk Telekom müşterilerine Lg G6 99 TL'den başlayan fiyatlar ile 21 Nisan tarihinden itibaren tüm Türk Telekom mağazalarında. Detaylar haberimizde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir