Arif V 216 Fragmanının Bir Kısmı Yayınlandı!


Komedi sektörünün usta isimlerinden Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif V 216 için ilk kısa fragman yayınlandı. Başrollerini Cem Yılmaz ve Ozan Güven paylaşıyor.

G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinin devamı niteliğinde çekilen yeni Cem Yılmaz filminin ilk kısa fragmanı heyecanla bekleyen seyirciler için yayınlandı. Cem Yılmaz sosyal medya hesabında 17 Mart 2017 tarihinde saat 20:00’da bir kısa fragman yayınlamak için söz vermişti ve sözünü tuttu.

arif v 216

İşte merak edilen Arif V 216 ve fragmanı:

Fragmanın başında G.O.R.A. ve  A.R.O.G. filmlerinden kısa ses kayıtlarıyla bahsedilmiş. Ardından da Arif’in en çok özlediği kahramanlardan 216’dan bir mesaj yayınlanıyor. Merakla beklenen filmin 2018 yılında vizyona gireceği belirtiliyor.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Didi , Dünya’nın En Büyüğü Olma Yolunda !

Didi, birçok dev firmadan yatırım almasıyla beraber marka değeri fırlamış durumda. Çin'in en büyük yolculuk uygulaması olan Didi, en büyük rakibi olan Uber'le rekabet halinde .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir