İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Apple’ın Tasarımları 3 Adamın Kontrolünde !
İçindekiler
0

Apple’ın Tasarımları 3 Adamın Kontrolünde !

Yazar: Mert Büyük26 Mayıs 2015

Apple’ın o ürünlerinin efsanevi tasarımlarını biliyoruz. Ve artık bundan sonra tüm tasarımlar sadece 3 kişi tarafından yapılacak . Bu isimler ise Jony İve,Richard Howarth ve Alan Dye . 

apple-design-2012

Jonathan Ive

Yıllardır Apple‘da iPhone‘dan Mac‘e kadar neredeyse her ürünün tasarımında emeği olan Jonathan Ive, daha önce Apple‘ın Kıdemli Tasarım Başkan Yardımcılığı görevinde de yer aldı. Artık ürün tasarımları ile ilgilenmeyecek Jonathan Ive, bundan sonra fiziksel Apple Store ve Apple kampüsünün tasarımları ile ilgilenecek.

Richard Howarth

İlk nesil iPhone‘dan bu yana, neredeyse her Apple ürününün tasarımlarına önemli katkıları olan Richard Howarth, bundan sonra Apple ürünlerinintasarımlarının yapımında, tüm kontrolü elinde bulunduracak.

Alan Dye

iOS 7 itibariyle Apple‘ın yazılım tasarımlarında önemli çalışmalar yürütenAlan Dye, artık tüm yazılım çalışmalarının kontrolünü elinde bulunduracak

Peki dengeler değişecek mi ? Şuanlık pek bir değişiklik olmayabilir fakat iOS 10 ve iPhone 7 ‘de güzel tasarım değişikliklerinde imza atılacağını düşünüyoruz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...