Teknoloji Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Apple’dan İstifa Haberi !
İçindekiler
0

Apple’dan İstifa Haberi !

Yazar: Mert Büyük23 Ocak 2016

Apple’ın elektrikli araba konusunda çalışmalar yaptığını size aylar öncesinden duyurmuştuk. Her alana el atan ve büyük sükse yaratan Apple , bu alanda yeni bir devrim yapabilecek mi hep beraber göreceğiz. Fakat asıl konumuza gelelim .. 

2e2b1029applecarconcept

Apple’ın ; Toyota , Mercedes ve Tesla gibi araba şirketlerinden mühendisler aldığını biliyoruz. Bu konu hakkında iyi bir araştırma yaparak en iyisini yapmaya çalışacaktır Apple . Fakat bu projenin başındaki isim olan Steve Zadesky Apple’daki işinden istifa ettiğini kamuoyuna duyurdu . Apple’da çalışmadan önce Ford’da çalışan ve yaklaşık 16 yıldır Apple’da çalışan ; ayrıca iPad ve iPhone gibi ürünlerede katkıda bulunan bu ismin görevinden ayrılması otomobil konusunda işlerin yoluna gitmediği söylentilerine yol açtı. Elbette ki Dünya’nın en büyük şirketi bu konuda elinden gerekeni yapar bu konuda kuşku duymamıza gerek yok. Bakalım Apple’ın otomobil macerası ne zaman başlayacak ?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...