Teknoloji Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Apple’dan Beats Music’e Yeni Bir Transfer !
İçindekiler
0

Apple’dan Beats Music’e Yeni Bir Transfer !

Yazar: Mert Büyük15 Şubat 2015

Beats Audio; geçen sene Apple tarafından 3 Milyar Dolar’a satın alınmıştı. Fakat Apple , aslında strateji bakımından çok yakın olan bu Beats’i geliştirmekle kalmadı. Beats Music denilen Spotify’e rakip bir platform üzerinde de çalışıyor. 

germany-apple-beats

BBC yaptığı açıklama ile Radio 1 çalışanı Zane Lowe’un Apple’da çalışmak üzere işinden ayrıldığı belirtildi. 5 Mart 2003 tarihinde BBC’de DJ olarak çalışmaya başlayan Zane’nin 5 Mart 2015 tarihinde son programını yapacağı açıklandı.

41 Yaşında olan DJ’in şuanlık Apple’da ne iş yapacağı belli değil fakat şuan Türkiye’de olmayan fakat yakında gelecek Beats Music platformunda görev alması tahmin etmesi zor bir şey değil. iTunes ile Beats Audio’nun bu işte birleşerek daha büyük bir potansiyel yaratması amacıyla bu transferi yapmış olabilir Apple. Bu transferle birlikte elini daha güçlendiren Apple , Beats Music ile piyasayı kasıp kavurabilecek mi?

beats-apple-record1

Bunları Türkiye’ye geldikten ve iOS 8.2 ile birlikte sanırım göreceğiz. Bizi takip etmeye devam edin..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...