İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Apple Watch ÇIKTI !
İçindekiler
0

Apple Watch ÇIKTI !

Yazar: Mert Büyük24 Nisan 2015

Apple Watch nihayet bugün ilk parti ülkelerinde yani Almanya, Amerika , İngiltere gibi 8 ülkede ön siparişten direkt satış moduna geçti. Tabi bu saati almak şuanlık biraz zor gibi gözüküyor vçünkü Amerika’da stoklarda kalmadığını biliyoruz. Diğer ülkelerde de aynı şekilde stoklar bitti ve az az stoklara geliyor. Bizim ülkemizde ise ne zaman geleceği açıklanmıştı .Fiyat konusunda da tahminlerimize dayanarak 350 Dolarlık Apple Watch’un 1250 Liralık bir fiyatla girmesini bekliyoruz, Apple Watch Geniuslarından aldığım bilgiler bu şekilde.

Apple dün satışa sunulmasının ardından bu saati için 3 tane yeni video yayınladı. Sizi bu videolarla başbaşa bırakıyorum.. İyi seyirler ..

Apple’ın Detaylı İnceleme haberimiz için tıklayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=a8GtyB3cees

https://www.youtube.com/watch?v=qQcFvamzdno

https://www.youtube.com/watch?v=x4TbOiaEHpM

Apple Watch ülkemize 8 Mayıs’da ön sipariş modunda gelmesi bekleniyor. Daha sonrasında ise 15’inde satışa sunulacak. Apple haberleri için Technosfer’i takip edin..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...