İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Apple Tv’ye Siri ve AppStore mu Geliyor ?
İçindekiler
0

Apple Tv’ye Siri ve AppStore mu Geliyor ?

Yazar: Mert Büyük21 Mart 2015

9 Mart’ta yapılan etkinlikte Apple Tv’nin fiyatı 99 dolardan 69 dolara düşmüştü . Apple Tv her alanda kullanılabiliyor ve Amerika’da da bildiğimiz üzere Digiturk , DSmart gibi bir platform sahipliğide üstleniyor. Fakat bazı eksik şeyleri bulunuyordu . Bunlar telafi mi ediliyor ?

apple_tv_hero

BuzzFeeds’in yayınladığı rapora göre Apple SDK’ya yani geliştiricilere Siri’yi ve Appstore’u açıyorki yeni uygulamalar bu Tv’ye gelebilsin ve fonksiyon değeri artsın. Yani ilerde herkes Siri ve Appstore’dan tamamen faydalanabilecek. Tabi bunun yanında Home-kit ile birlikte evdeki akıllı cihazlar arasında da iletişim kurulabiliyor ve bunlar A8 işlemcisi içine yerleşik olarak gelmiş olacak. Macrumors’dan gelen detaylar bu şekilde.

Apple Tv aslında çok kullanışlı bir cihaz fakat şuan çoğu kişinin buna ihtiyacı olduğunu zannetmem . Apple ileriki günlerde ülkemize özel kampanyalar başlatarak belki daha fazla teşvik edebilir. Haberler bu şekilde..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...