İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Apple , Tesla’yı Satın mı Alıyor ?
İçindekiler
0

Apple , Tesla’yı Satın mı Alıyor ?

Yazar: Mert Büyük7 Mayıs 2015

Özellikle bugünlerde çok önemli bir dedikodu dolaşıyor Amerika’da. Tesla’nın Dünyanın en iyi elektrikli arabalarını ürettiğini biliyoruz. Fakat Tesla firması bu aralar ekonomik sıkıntılar içerisinde ve Tesla’nın CEO’su Elon Musk’ın Apple’ın bu işe girerse çok başarılı olacağını söylemeside bunu iyice fitilledi. Detaylar haberimizde.

tesla-apple

Apple’ın araba işine girebileceğini size önceden iletmiştik. Fakat bunda Tesla’yı rakip firma olarak söyledik, hiç de öyle gözükmüyor. Elon Musk’ın bu açıklamalarından sonra ise Apple’ın Tesla’yı alma işleminin son aşamasına geldiği bilgileri geliyor. 2020 Yılında araba işine girmeyi amaçlıyordu Apple ,  bu kozuyla birlikte eli mükemmel bir biçimde hem güçlenmiş olacak hem de Dünya’nın en zeki insanlarından biri olan Elon Musk’ı bünyesine katmış olacak. Apple önümüzdeki günlerde nasıl bir hamle yapacak, eğer bu söylentiler gerçek olursa size anında ileteceğiz. Bizi takipte kalın ..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...