Şimdi Okuyorsunuz
Apple Sosyal Sorumluluk Raporunu Yayınladı !
İçindekiler
0

Apple Sosyal Sorumluluk Raporunu Yayınladı !

Yazar: Eren Cem GELBAL20 Nisan 2015

Teknoloji devi firmaların sosyal sorumluluk projelerine vermiş olduğu önemi hepimiz biliyoruz. Apple tarafından yayımlanan bir videoda şu zamana kadar yapmış oldukları sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında kısa bilgiler verilmiş. Better Starts Here adında yayımlamış oldukları video ile çevresel sorunları ve toplumun daha iyi noktalara gelmesi için yaptıkları anlatılmış durumda. Apple video’nun sonunda ise bizleri şaşırtan bir kapanış yaparak Dünya’yı bulduğumuzdan daha güzel bırakacağız demiş.(Bakalım bırakacak mı…)

Üretimde kullanılan ürünlerden ve kullanıcının kullanmış olduğu son ürünlere kadar bilgilerin verilmiş olduğu video da Apple tüm kullandıkları ürünlerin çevreye zararsız olduğundan bahsetmiş. Şimdi isterseniz sizleri video ile baş başa bırakalım:

Son olarak Apple’ın yenilenebilir enerjiye ne kadar önem verdiğini biliyoruz ve ilerleyen aylarda Çin’de bulunan güneş enerjisi çiftliğinin aynısını Kaliforniya’da da yapacak olan dev firma bu proje için tam olarak 850 milyon dolar harcayacak.

Apple sosyal sorumluluk projelerini sizce önemsiyor mu?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Eren Cem GELBAL
Bilişim.

Bir yanıt bırakın...