Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Apple Pay Türkiye’ye mi Geliyor ?
İçindekiler
0

Apple Pay Türkiye’ye mi Geliyor ?

Yazar: Mert Büyük28 Mayıs 2016

Apple, bu aralar özellikle NFC destekli ödeme sistemi olan Apple Pay üzerinde sıkı bir çalışma içerisinde . Kaynaklardan gelen bilgiler bu şekilde. Ayrıca şuanda Apple Pay’in mevcut durumda kullanıldığı Amerika , İngiltere, Çin, Kanada gibi ülkeler var ve Apple bu coğrafyayı genişletmek ve özellikle Asya ve Avrupa’da bu hizmet ağını genişletmek istiyor.

image

Mobil ödeme alanı gittikçe yayılıyor ve ödeme işlemlerinde kolaylık sağlamaya çalışan şirketler kendi ödeme sistemlerini geliştiriyor. Dünya’nın en büyük şirketi olan Apple’da kendi ağını genişletmekle uğraşıyor.

Apple’ın yeni hedefi ise Singapur ve İspanya. Bunlar belirlenen ülkeler Ubergizmo’da yer alan habere göre. Bundan sonra da özellikle Apple’ın ürün satışlarına dikkat ederek ve ayrıca ülkenin kredi notuna dikkat ederek ekonomik yapısıyla beraber bu ağını o ülkeye bu durumlara göre koyacak.

Umarız en yakın zamanda bu teknolojiden biz de faydalanırız , Apple’ın ürünleri dünyada nerdeyse en pahalı bizim ülkemizde satılıyor ve bu hizmeti almayı hakediyoruz.

Mert Büyük| Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
50%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
50%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...