İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Apple Lansman Tarihi Belirlendi
İçindekiler
0

Apple Lansman Tarihi Belirlendi

Yazar: Berkay Eke30 Ağustos 2016

Birkaç aydır söylenti şeklinde dolaşan ve tam belli olmayan bu yılın en çok beklenen telefon modellerinin tanımının yapılacağı Apple lansman tarihi belli oldu.

Uzunca bir süredir Apple’ın düzenleyeceği lansman tarihine ilişkin çeşitli söylentiler yer almaktaydı. Eylül ayında yapılacağı kesinleşmiş olan lansmanın tam olarak tarihi belli olmayıp 9 Eylül tarihinde yapılacağı belirtiliyordu. Ancak Apple tarafından gelen resmi bir davetiye üzerinde yer alan tarih 7 Eylül‘ü işaret ediyor.

apple lansman tarihi

7 Eylül günü yapılacak etkinliğin ardından merakla beklenen ve özellikle isim konusunda çeşitli söylentiler içeren yeni iPhone’lar kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Yeni iPhone’lar Nasıl Olacak?

Önümüzdeki günlerde satışa çıkacak olan iPhone 7 serisi modellerin an ten çizgileri gibi küçük değişikliklerin dışında Apple’ın bir önceki serisi iPhone 6’dan beri kullandığı tasarım türü yine aynı şekilde devam etmekte.

Performans konusunda diğer bireylerini sollayacak şekille özelliklere sahip olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımının ardından kullanıcılarından iyi geri dönüşler alacak gibi duruyor.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...