Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Apple, iPhone için Yeni Reklamlar Yayınladı
İçindekiler
0

Apple, iPhone için Yeni Reklamlar Yayınladı

Yazar: Mert Büyük26 Nisan 2016

Apple, reklamlama alanındaki ve marka algısı yaratan en iyi firmalardan biri. Bu yüzden bu alanda çok başarılılar. Amiral gemisi olan telefonları iPhone 6S ve iPhone 6S Plus çıkalı 7 ay olmasına rağmen gündemde tutmayı çok iyi başarabiliyorlar.

Apple , iPhone 6S serisi ile ilgili iki tane video paylaştı. Birisi Touch ID ile ilgili, diğeri ise 4K video tarafıyla ilgili. Bu iki özelliğini iki videoda ön plana çıkarmış Apple.

“Soğanlar” isimli ilk videoda iPhone 6s ile soğan doğrayan annesini 4K çözünürlükte kaydeden küçük kızın hikayesi, ABD’li sinema ve dizi oyuncusu Neil Patrick Harris eşliğinde eğlenceli bir şekilde anlatılıyor. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus, Apple’ın 4K video kaydı gerçekleştiren ilk telefonları oldu.

3D Touch ile beraber de mevcut uygulamalara kısayollar getiren ve zamandan tasarruf ediyoruz. Ve eğlence bakımından da oyunlar tarafında Peek and Pop özelliklerini kullanabildiğimizden dolayı Apple bu avantajını kullanıyor. Touch ID tarafında da bu telefonlarda 2.nesil parmak izi geldiği için çok çabuk zamanda telefon açılıyor ve güvenlik tarafında da uygulamalara parmak izi güvenliği koyabildiğimiz ön plana çıkarılmış durumda.

 

Videolara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Mert Büyük

Technosfer

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...