Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Apple Eylül’de Yeni Bir Bombayla Geliyor !
İçindekiler
0

Apple Eylül’de Yeni Bir Bombayla Geliyor !

Yazar: Mert Büyük31 Temmuz 2015

Apple bildiğimiz üzere sürpriz yapmasını seven bir şirket . Ve ayrıca One More Thing sloganının efsaneleşmesini sağlayan bir şirket. Böyle olunca da sürprizler beklememiz çok normal . Bu sefer sürpriz ise Tv alanında . Detaylar haberimizde..

image

Apple Tv’nin, iPhonelar ile birlikte eş zamanlı çıkması bekleniyor. Apple Tv’nin yeni özelliklerine gelecek olursak eğer A8 System in Chip’inin gelmesi bekleniyor. Ayrıca daha fazla depolama alanına sahip olması beklenen Apple Tv’nin fonksiyonları dokunmatik özelliğe sahip olan bir kumanda ile gelmesi bekleniyor. Kumandanın içinde ise Siri fonksiyonunun gömülü olarak gelmesi bekleniyor.

Yeni gelen raporlara göre ise Apple ‘ın bu konu hakkında bağımsız bir canlı yayın platformu oluşturma isteğinin de olduğu ve çalışmalarının bu yönde de olduğu söyleniyor. Bakalım Eylül’de nasıl sürprizler bizi bekliyor..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...