Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Apple Beats Music AB Tarafından Tepkiyle Karılandı !
İçindekiler
0

Apple Beats Music AB Tarafından Tepkiyle Karılandı !

Yazar: Mert Büyük5 Nisan 2015

Apple şuanda Spotify’a rakip bir müzik uygulaması yaratmak amacıyla Beats Music’i satın almış ve geliştirmek için yola koyulmuştu. Hatta yeni Dj’ler ve radyo sunucuları satın almıştı. iTunes programının artık popülerliğinin Spotify karşısında çok güçlü olmaması böyle bir alternatife yönlendirdi Apple’ı . Ve AB bazı nedenlerden ötürü bu programa karşı çıktı .

findit

 

AB yetkilileri Apple’ın çok güçlü olduğunu biliyor ve Plak şirketleriyle çok kolay anlaşıp her bakımdan çok üstün olacağını ifade ediyor. Müzik piyasasıda güç durumda kalabilir. Bu yüzden Apple ile anlaşma yapıp yapmadıklarını araştıracak ve buna göre bir yol belirleyecek Müzik yetkilileri hakkında. Hatta kitap davetiyeleri konusunda Apple ile bazı piyasacıların fiyatı adaletsiz belirlediği için bunlara ayrı bir muamele ile davranmıştı.

spotify-vs-dr-dre-beats-music

Apple’ın Beats Music ve İtunes Radio hizmeti şuan kısıtlı ve bazı ülkelerde yürürlükte. Bunları harmanlayıp WWDC 2015 Haziran konferansında global olarak öne sürmesi bekleniyor.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...