Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Apple Bahar Etkinliği Düzenliyor !
İçindekiler
0

Apple Bahar Etkinliği Düzenliyor !

Yazar: Mert Büyük27 Şubat 2015

Şuan dünyanın en büyük firması olan Apple , 9 Mart’ta Spring Forward isimli etkinliğinin davetiyelerini basın mensuplarına göndermeye başladı. Peki bu etkinlikte neler olacak , neler duyurulacak . Gelin haberimize bir göz atın ..

2015-02-26-image-8

Bu etkinliğin asıl konusu tahmin edeceğiniz üzere Apple Watch . Spring Forward’ın 3 anlamı var. Biri ilkbahar, biri ileriye atılım diğeri ise saati ifade ediyor. Bu bakımdan Apple’ın bu başlığının çok mantıklı ve anlamlı olduğunu söyleyebiliriz. Spring Forward etkinliği 9 Mart’ta San Francisco’da Türkiye Saatiyle 20.00’da başlayacak. Apple’ın size önceden de ilettiğimiz Nisan ayında sunacağı Apple Watch ise asıl konusu olacak.

Bildiğiniz üzere Apple , İphone lansmanında tanıttığı saatini sunmamış ve çok fazla detaylandırmamıştı. Bu etkinlikte her bakımdan detaylanıcak fiyatlar konusunda açıklamalar ve en önemlisi batarya hakkında da bilgiler içericek.

pstam_dre_beats_glossy_1200

Tabi bu lansmanın tek konusu Apple Watch olmayabilir. Çünkü Beats Music ve Macbook Air ihtimalleride çok yüksek görünüyor şuanda. Apple’ın geçen sene aldığı Beats hakkında yeni çalışmaları ve yeni 12 inç Macbook Air’i bu etkinlikte görebiliriz. 

Evet bakalım Apple’ın yeni sürprizleri neler olacak ? Biz ordaki haberleri size en hızlı şekilde ileteceğiz . Bizi takip etmeye devam edin 🙂 

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...