Anonymous, Ayyıldız Tim Tarafından Hacklendi!

  • 28 Aralık 2015
  • 1.357 kez görüntülendi.
Anonymous, Ayyıldız Tim Tarafından Hacklendi!

Geçtiğimiz günlerde Anonymous isimli hacker grubu ve Redhack isimli hacker grubu ülkemizdeki tüm .COM.TR isim haklarını (Domainleri) hedef alarak ODTÜ(Orta Doğu Teknik Üniversitesi) bünyesinde bulunan Nic.TR isimli firmaya saldırmıştı. Bu durum sonucunda ülkemizde kısa süreli .COM.TR uzantılı sitelere giriş sağlanamamış ve devlet siteleri ile bankalar hasar almıştı. Bu duruma karşı Rusya üzerinde 19 Bin site olmak üzere binlerce siteyi kapatan ve verilerini silen Ayyıldız Tim, yeni bir atak gerçekleştirerek Anonymous’a ait olan bir Web sitesine bilişim dünyasında İndex olarak bilinen kendi dosyalarını eklediler.

Hack: http://www.anonymoushackers.org/

Zone: http://golgeler.net/view-%3E354419

Anonymous Hacker

Siteye giren kullanıcılar aşağıdaki görselleri görmeye başladı ve bu durum saatlerdir bu şekilde devam ediyor. Site yetkilileri site üzerinden indexi kaldırdıkları anda yeniden Ayyıldız Tim tarafından konuluyor.

AYYILDIZ TİM

Sitenin anasayfası üzerinde yazan yazı şu şekilde;

“BU DÜNYADA HACK VE İNTERNETİ YÖNETEN TEK GÜÇ AYYILDIZ TİM’DİR 2010 YILINDA İNTERNET SİTENİZİ ALT ÜST ETTİĞİMİZDE BİZLERE ÖZÜR YAZISI YAZDINIZ SALDIRMAYIN DİYE YALVARDINIZ SİZ VE SİZİN GİBİ TÜRK DÜŞMANLARI KÖPEKLERE İNTERNET ALEMİNİ BIRAKMAYIZ. ŞİMDİ GİDİN ÇOCUKLAR GİBİ KUMDA OYNAYIN KIÇINIZA ÇÖP BATMASIN… AYYILDIZ TİM”

Ayrıca Ayyıldız Timin kurucularından olduğu bilinen Cedkan Bir Yafes, Kerem Sah Noyan ve Albayrak kullanıcı isimli kişiler tarafından bu saldırı gerçekleşmiş durumda.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ