Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Android Wear Platformu iOS için Hacklendi !
İçindekiler
0

Android Wear Platformu iOS için Hacklendi !

Yazar: Mert Büyük22 Şubat 2015

Android Wear, akıllı saatlerde kullanılan bir platform fakat adı üstünde sadece Android cihazlarla kullanılabilen cihazlar. Fakat hiçbir şey çözümsüz değildir bazen hileler de güzel şeyler için kullanılabilir. 

android-wear-cap

Mohammad Abu-Garbeyyeh adındaki bir Filistinli yazılımcı Moto 360 saati üzerinde değişiklikler ve düzenlemeler yaparak iOS ile uyumlu bir hale getirdi. Böyle fikirler için düşünülmesi çok iyi bir şey Apple Watch’a muhtaç kalmadan ve Google’ın İphonelar ile uyumlu hale bu platformu getirmesini beklemeden kullanılabilir olması çok güzel bir şey.

Videoda da gördüğünüz gibi Moto 360 ‘dan İphone’una bildirimlerin aktarılması sağlandı. Bunu telefona Root atmadan yani direktman Apple’ın bildirim merkezine iletildiğini söylüyor yazılımcı. Fakat bu APK’yı bizimle ileriki günlerde paylaşacak mı tam belli değil ama ilgilileri için bunu beklemesini önerebiliriz.

AndroidWear

Bu yazılım sizce çok yararlı olmuş mu ?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...