Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Android Wear , iOS’u Artık Destekleyecek !
İçindekiler
0

Android Wear , iOS’u Artık Destekleyecek !

Yazar: Mert Büyük4 Mart 2015

Android Wear bildiğimiz üzere Google’ın akıllı saatler için paylaştığı bir arayüz sistemiydi. Saatler bu bakımdan telefonlarla aynı sisteme sahip olmayarak daha stabil ve daha ayrıcalıklı olacaktı. Biraz arka planda kalmış olabilir çünkü Akıllı Saat platformu daha tam verimli değil. Özelllikle bu piyasa Apple Watch’u bekliyor ona göre de diğer firmalar hareket edecektir.

android-wear

Appleİnsider’dan gelen bilgilere göre 01new isminde bir twitter kullanıcısı Google’ın yeni raporlarını sızdırdı. Buna göre Mayıs’da olacak olan Google I/O Developers Congress’de Android Wear platformunun artık İpad ve İphone kullanıcıları tarafından kullanılabileceği ifade edilecek ve buna göre yenilikler yapılacak. Bu sayede de iOS platformundan gelen taleple beraber daha da büyüyecek bu platform. Google’ın planı bu açıkcası bir iOS kullanıcısı olarak bu habere sevindiğimi söyleyebilirim fakat birazda Apple Watch beklentim yüzünden şuan çok sıcak bakamıyorum.

Haberler bu şekilde. Google yeni planlarla her alanda büyümek istiyor .

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...