İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Android N (7.0) İsmi Belli Oldu Gibi !
İçindekiler
0

Android N (7.0) İsmi Belli Oldu Gibi !

Yazar: Mert Büyük15 Mart 2016

Google bildiğimiz üzere yıllardır tatlı isimlerinden oluşan isimleri işletim sisteminin yeni versiyonlarına takıyordu. Aslında bu genel olarak sevilen bir durum oldu .  Ve yeni Android işletim sistemi olan ve daha geçen gün betası yayınlanan Android N‘nin açılımı yani N harfinin açılımı belli oldu gibi .Detaylar haberimizde ..

 

android-m-70-ne-zaman-cikiyor

Geçtiğimiz günlerde betası yayınlanan bu sürümün Nexus cihazları dışında General Mobile 4G’e de özellikle gelmesi kullanıcıları heyecanlandırdı. Bildiğimiz üzere Android One platformuna bağlı olan 4G , bu bakımdan kullanıcılarına yazılım anlamında büyük avantaj sağlıyor. Neyse biz konumuza geri dönelim . Özellikle bu yeni sürümün Nutella veya Nougat olması bekleniyordu. Fakat yeni gelen bilgilere göre şaşırtıcı bir isim karşımıza çıkıyor.

Android-OS-Versions-e1451233921296

New York Cheesecake . İsmimiz bu . Bu cheesecake’in diğerleriyle arasındaki fark daha yoğun aromaya ve daha fazla şekere sahip olması. Tabiki bu kesin bir bilgi değil fakat otoriterler tarafından konuşulan isim bu . Mayıs ayında bakalım hangi isim bu sürümle birlikte karşımıza çıkacak. Gönlümüz Nutella‘dan yana..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
100%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...