Giyilebilir Teknoloji
Şimdi Okuyorsunuz
Akıllı Saat Pazarının Lideri Apple !
İçindekiler
0

Akıllı Saat Pazarının Lideri Apple !

Yazar: Mert Büyük6 Şubat 2016

Akıllı saat pazarına geç girmesine rağmen Apple Watch ile birlikte ortalığı darma duman eden Apple tahmin edeceğiniz üzere akıllı saat pazarının lideri oldu . Apple’ın satış istatistiklerini aşağıda bulabilirsiniz..

image

Apple , 2014 yılının Eylül’ünde İphone 6’nın lansmanıyla birlikte Apple Watch’u tanıtmış fakat satışa çıkması 7 ay sonrası yani 2015 Mart’ı bulmuştu . Fakat insanların bu alanda ne kadar hevesli olduğunu anlayan Apple , akıllı saati üzerinde durarak şuana kadar gerçekleştirilen toplam akıllı saat sayısının 3 katına ulaşarak büyük başarı elde etti. Akıllı saat piyasasının şuan çok erken aşamalarda olduğunu hesap edersek buna büyük başarı diyebiliriz.

Raporlara göre Apple toplamda geçen sene 30.3 milyon akıllı saat sattı. Bu gerçekten büyük bir rakam . İkinci sırada ise Gear S2 ile büyük çıkış yapan Samsung var. 3.Sırada ise Pebble yer alıyor.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...