Şimdi Okuyorsunuz
Acer ChromeBase ile Efsaneler Yaratın!
İçindekiler
0

Acer ChromeBase ile Efsaneler Yaratın!

Yazar: Eren Cem GELBAL2 Nisan 2015

İlk Chromebook piyasaya çıktığı zaman büyük bir hayret içerisinde kalmıştık ve bir çok efsane türemesine neden olmuştu bu durum. Acer ise yeni bir devrim ile karşımıza çıkıyor, yenilik anlamında bir çok çalışma yapan firma yılların vermiş olduğu tecrübeden de yararlanarak yeni ekrana sahip bir ChromeBook üretmeyi başardı. Yıllardır Google tarafından sayısız olarak üretilen Chrome Book’lar 2015 yılının bence en iyi ürünleri olacaklar.

acer-chromebase

Chrome OS işletim sistemine sahip bu cihazlar TV den telefona kadar her alanda kullanılıyor ve Acer’ın yeni ürününün teknik özellikleri kullanan kullanıcıyı tatmin edecek düzeyde.

AllinOne olarak adlandırdığımız bu cihaz insanların beklentisini sanırım karşılayacak. Acer ChromeBase ile sektörde yerini sağlamlaştırabilir. Gelelim özelliklere, 21,5 inç 1080p dokunmatik ekran, Tegra işlemci K1, HDMI çıkışı, USB 3.0, USB 2.0, 802.11 a / b / g / n Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve iki adet 3W hoparlör bulunuyor. Yakın zamanda gelecek cihazı merakla bekliyor olacağız. Fiyat ve yeni özellikleri için Technosfer.com’u takip etmeyi unutmayın.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Eren Cem GELBAL
Bilişim.

Bir yanıt bırakın...